Залиште рутину
професіоналам…

Календар

Березень 2019

 
 
 
 
1
Грайливий тренінг "Любовні ігри-2"
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
Терапія поведінкових розладів у дітей до 12 років (1-й день)
 
10
Терапія поведінкових розладів у дітей до 12 років (2-й день)
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 

Фотогалерея


Перейти до галереї

Опитування

Що мотивує Вас відвідувати тренінгові навчання?
Проголосувати архів опитувань

Підписка на розсилку

Блоги

Білий Юрій

Версія для друку Відіслати другу 27.03.2015 19:39  Білий Юрій

Центри Європейської інформації – важливий інформаційний ресурс

У цьому блозі поділюся корисною інформацією про можливість доступу до якісних інформаційних ресурсів, а головне – про вільний доступ до корисної інформації для молодих підприємців, яких цікавить побудова взаємовідносин з партнерами із ЄС.

 

Так, до нас постійно звертаються підприємці, учасники наших семінарів-тренінгів – переважно молодь, які планують у майбутньому почати співпрацю з партнерами із Європейського Союзу щодо реалізації комерційної або соціальної співпраці. Звісно всіх цікавить питання про те, як або де можна отримати дійсну інформацію, а саме щодо структури, установ, діяльності, особливо про інвесторів та партнерів із ЄС тощо.

Перед тим, як надати їм відповідь, я вирішив особисто спробувати отримати таку інформацію, звернувшись до Мережі ЦентрівЄвропейської інформації за своїм територіальним проживанням тобто у м. Запоріжжя.

Хочу відзначити свої приємні враження після відвідування Центру Європейської інформації м. Запоріжжя, де я мав змогу отримати не тільки відповіді на свої запитання, але й ознайомитись з міні-презентацією, яку провели консультанти, з іншими напрямами їх роботи.

Сьогодні, переважно, такі центри діють у вищих навчальних закладах міст України. Всі вони мають широкий вибір публікацій та матеріалів офіційних установ, а також періодичних видань, журналів та інших матеріалів, що стосуються діяльності, життя та соціальних стандартів, освіти в інших країнах, питань співпраці з Україною, та багато інших матеріалів Європейського Союзу.

В інформаційних центрах також можна скористатися можливістю доступу до електронних баз даних, які містять офіційні документи, що приймаються Європейською Комісією, Європейським Парламентом та іншими офіційними установами ЄС.

А головне, що користуватись матеріалами Центрів можуть всі бажаючі. Представники та консультанти інформаційних центрів професійно нададуть всю необхідну допомогу у пошуку матеріалів та наданні необхідної інформації.

Тому, підводячи підсумок, можу з певністю рекомендувати використовувати такий важливий інформаційний ресурс, як Мережу Центрів Європейської інформації з метою отримання відповіді на ваші запитання стосовно ЄС. Більш детальну інформацію можна знайти на сайті Мережі Центрів Європейської інформації України. 


24.09.2018 - Залучення молоді до розвитку соціального підприємництва

30.09.2015 - Вивчаємо інтереси соціальних партнерів

30.06.2015 - Як долучитись до діяльності громади

30.04.2015 - Дієвий фандрейзинг

23.02.2015 - Що таке соціальне підприємництво?


Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.