Залиште рутину
професіоналам…

Календар

Березень 2019

 
 
 
 
1
Грайливий тренінг "Любовні ігри-2"
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
Терапія поведінкових розладів у дітей до 12 років (1-й день)
 
10
Терапія поведінкових розладів у дітей до 12 років (2-й день)
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 

Фотогалерея


Перейти до галереї

Опитування

Що мотивує Вас відвідувати тренінгові навчання?
Проголосувати архів опитувань

Підписка на розсилку

Блоги

Білий Юрій

Версія для друку Відіслати другу 30.06.2015 15:35  Білий Юрій

Як долучитись до діяльності громади

В цьому блозі мова піде про те, як організувати власну зайнятість, долучившись до діяльності своєї громади.

Багато учасників наших тренінгів переймаються проблемою організації власної зайнятості, так як розуміють, що інші можливості працевлаштування для них у цей час є не актуальними, наприклад наймана праця або трудова міграція. Це відбувається з різних причин, одного не влаштовують умови праці, іншого – заробітна платня, третьому не подобається відношення роботодавця, можливі інші обставини.

Але всі ці випадки об’єднує одна обставина – треба щось робити, щоб заробляти собі на життя. Ось саме в таких випадках я рекомендує проаналізувати можливість долучитись до діяльності громади та організувати собі власну зайнятість. Як саме це можна зробити, ми зараз разом складемо певний алгоритм таких дій.

По-перше, треба чітко зрозуміти яким чином функціонує власне та громада в якій ви знаходитесь, тому що існують певні особливості, які також треба враховувати при плануванні нашої діяльності.  Найпростіше це зробити ознайомившись з структурою діяльності органів місцевого самоврядування, наприклад через офіційний сайт, або поспілкувавшись з її представниками.

По-друге, необхідно визначити головні пріоритетні напрямки діяльності громади, як правило це можна побачити з рішень місцевої влади та ознайомитись з діючими місцевими програмами. Це також можна зробити використовуючи офіційний сайт місцевої влади або запитати про це у вашого безпосереднього постійного представника – депутата.

По-третє, розуміючі структуру та пріоритетні напрямки діяльності місцевої громади маємо можливість проаналізувати де саме ми можемо бути корисними на даному етапі та шляхом розробки плану власних дій запропонувати їй ваші послуги. Це можна виконати шляхом подання власного соціального проекту на розгляд громади. На цьому етапі головне, щоб цей проект був підтриманий більшістю представників громади, також і в тому випадку, якщо сьогодні на його реалізацію у громади не вистачає ресурсів, наприклад фінансових.     

По-четверте, після підтримки громадою вашого проекту треба залучити на його реалізацію всі необхідні ресурси. Для цього найкраще використати технологію фандрейзингу. Автор блогу розкрив зміст цього засобу у попередніх публікаціях.

По-п’яте, залучивши ресурси для власного соціального проекту ви безпосередньо  можете  приступати до його ефективної реалізації в якості його керівника або розробника маючі відповідні повноваження та власну зайнятість.

Як бачимо з складеного нами алгоритму, що організувати власну зайнятість може кожен представник своєї громади, головне це володіти інформацією та діяти!

Дякую за увагу та бажаю успіхів в організації власної зайнятості!


24.09.2018 - Залучення молоді до розвитку соціального підприємництва

30.09.2015 - Вивчаємо інтереси соціальних партнерів

30.04.2015 - Дієвий фандрейзинг

27.03.2015 - Центри Європейської інформації – важливий інформаційний ресурс

23.02.2015 - Що таке соціальне підприємництво?


Виктория 25.09.2015 09:46 Татьяна Хвостенко и Юрий Белый, спасибо Вам огромное за отлично проведенный тренинг:«Розвиток навичок підприємницької діяльності серед ВПО та місцевого населення Донецької та Луганської областей» (14.09-18.09). Комфортная обстановка, живой процесс, много ценной информации заставляет думать и анализировать, стимулирует дальнейшее образование в данном направлении. Вы -корректные, практичные, авторитетные тренера, хорошо ориентированы на каждого слушателя. Ваши сильные тренерские способности вдохновили участников тренинга по-новому взглянуть на свою новую жизнь и дали силы двигаться без страха в будущее. Участники остались от Вас в восторге и полны решимости! Удачи Вам и творческих успехов! С уважением, Виктория Драч Директор Днепропетровского филиала ПАО "КИЙАВІА"
Наталья 05.08.2015 17:40 Спасибо за тренинг в г. Вольнянск.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.