Залиште рутину
професіоналам…

Календар

Березень 2019

 
 
 
 
1
Грайливий тренінг "Любовні ігри-2"
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
Терапія поведінкових розладів у дітей до 12 років (1-й день)
 
10
Терапія поведінкових розладів у дітей до 12 років (2-й день)
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 

Фотогалерея


Перейти до галереї

Опитування

Що мотивує Вас відвідувати тренінгові навчання?
Проголосувати архів опитувань

Підписка на розсилку

Блоги

Білий Юрій

Версія для друку Відіслати другу 24.09.2018 07:08  Білий Юрій

Залучення молоді до розвитку соціального підприємництва

Розвиток малого та середнього підприємництва, а також прогресивного соціального підприємництва і підвищення його конкурентоспроможності мають непересічне значення для подолання проблем, що постали перед економікою українських міст, у тому числі й перед економікою м. Запоріжжя. Як показує досвід, сприяння розвитку підприємництва - неможливе без комплексу послідовних і систематичних дій з боку всіх учасників соціального партнерства, та особливо молоді.

Молодь є тією рушійною силою, що вносить глобальні зміни в стратегічний розвиток економічних та соціальних проблем країни. Останнім найсуттєвішим якісним зрушенням в глобальному економічному мисленні стало усвідомлення того, що вирішальними серед основних факторів виробництва є людські ресурси, а найбільш ефективними - інвестиції в людський капітал.

Стратегічною перспективою й основною тенденцією сталого і динамічного соціально-економічного прогресу держав стає соціально орієнтований розвиток, одним із головних генераторів якого можуть і повинні стати соціальні інновації. До інноваційних технологій належать неординарні способи вирішення соціальних проблем, які не мали раніше аналогів. У сучасній соціальній державі саме соціальні інновації формують інноваційне середовище, яке сприяє науково-технічним, технологічним та інформаційним нововведенням, забезпечують їх прискорення, підвищують ефективність використання нової техніки і технологій, скорочують інноваційні витрати.

Соціальне підприємництво є тією соціальною інновацією, яка служить механізмом соціальних перетворень і сталого розвитку в рамках неприбуткової або прибуткової підприємницької діяльності.

У Запоріжжі тренери компанії «Вектор Успіху»  організували презентації креативних ідей молоді у межах розвитку соціального підприємництва. Найкращі ідеї будуть представлені в проектах для молоді «Битва стартапів», «Конкурс бізнес-проектів», де переможці зможуть отримати фінансування для власних проектів. Тому учасників навчають якісній підготовці та вмінню оцінювати актуальність проектів.

Соціальне підприємництво - інноваційний механізм вирішення питань суспільного розвитку, тому прагненням тренерів є навчити ефективно його використовувати. Звичайно, що мета – це молодь, яка розвиватиме місто Запоріжжя й українське суспільство. Соціальне підприємництво для України - явище нове і розвивати необхідно всім учасникам соціального партнерства: державі, органам місцевого самоврядування, місцевим громадам, приватним інвесторам та самим авторам даних ідей.

Рекомендуємо партнерам з інших регіонів України переймати та використовувати досвід Запорізької команди тренерів консалтингової компанії «Вектор Успіху» з впровадження й розвитку соціального підприємництва та залучення до цього процесу молоді на місцях.

 

                                                              

 


30.09.2015 - Вивчаємо інтереси соціальних партнерів

30.06.2015 - Як долучитись до діяльності громади

30.04.2015 - Дієвий фандрейзинг

27.03.2015 - Центри Європейської інформації – важливий інформаційний ресурс

23.02.2015 - Що таке соціальне підприємництво?


Тетяна Хвостенко 12.11.2018 16:37

Підтримую заклик Юрія Білого до розвитку соціального підприємництва в інших регіонах, ми (тренери Компанії "Вектор Успіху" у Запорізькому регіоні) ) звертаємось до посадовців, які мають можливість підтримувати та сприяти соціальному підприємництву в Україні не тільки як способу самозайнятості, а ще й як до інструменту з підвищення рівня громадської відповідальності, становлення громадської активності. Є досвід і є бажання обмінюватися ним!)))

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.