Блоги

Забара Владислав [1]

Версія для друку [2] Відіслати другу [3] 24.01.2012 15:26  Забара Владислав [4]

«Формула успішності» від Владислава Забари

Останнім часом дуже популярними стали різні семінари, тренінги, курси з правил досягнення успіху в житті. Величезна кількість авторів, наставників, різного роду «гуру» намагаються винайти свій універсальний «рецепт успіху». В цій величезній масі є як дійсно видатні психологи або підприємці, так і зовсім нікому не відомі фахівці, а навіть і не фахівці.

Деякий час займаючись викладанням і тренерською роботою, я опрацював багато різних алгоритмів «успішності» і, чесно кажучи, жодний з них мене не задовольнив. В різних «рецептах» виявилися певні вади і недоліки. Отже, виходячи з власного досвіду як викладача та підприємця і з рекомендацій інших спеціалістів, я винайшов свою формулу успішності, яку зараз вам і презентую.

Отже, «10 правил успіху в житті від Владислава Забари».

1.    Чітке планування та встановлення стратегічних та тактичних цілей в житті…

В усіх підручних, які розглядають основи управляння сказано: «Чітка постановка цілей та завдань – дає 80% досягнення результату. Причому, цілі повинні завжди мати якісні показники – дату та кількість або об’єм досягнутого, виконаного». Кожна людина повинна мати план дій на майбутній день, тиждень, місяць, рік та кілька років. Без цього не можливо цілеспрямовано йти до мети, і людина перетворюється на корабель, без керма та карти, яке море життя носить невідомо куди.

2. Краще мати одну роботу, але з високою платнею, ніж кілька робіт де платять копійки. Три роботи – це не шлях до багатства, а шлях до виснаження та нервового зриву. Скільки я бачив колег викладачів, які бігали з ВУЗу до школи, до іншого ВУЗу, розриваючись між місцями роботи. А в результаті жодний з них  не досяг багатства. А в результаті головний біль, хронічна втома, дратівливість, депресія.

3. Оточуйте себе успішними людьми. Створіть навколо себе «середовище успішності». Завжди посміхайтеся – це, доведено, подовжує життя. Виглядайте привітним і охайним. Не спілкуйтеся з невдахами та депресивними особами. Викресліть таких з кола своїх знайомих. Їх настрій апатії, передасться і вам. Настрій має властивість передаватися від однієї людини до іншої. Не дивіться фільми жахів, новини в розділі кримінальна хроніка. Вбивства та насилля створює депресивний настрій та стан.

4. Концентруйтеся на головних завданнях. Всі завдання, які ви собі поставили, треба поділяти на невідкладні, важливі та другорядні. Дуже іноді важко виконати все заплановане бо доба має всього 24 години. Тому ви виконуєте в першу чергу невідкладні завдання, потім важливі, а другорядні можна перенести на наступний день. Не витрачайте час на дрібні рутинні питання. Перекладіть їх на інших. Це в усіх питаннях: бізнесі, роботі, особистому житті.

5. Розділяйте бізнес або роботу і особисте життя. Ваші невдачі чи негаразди в особистому житті не повинні впливати на виконання планів та важливих завдань. «Любов приходить і проходить, а життя триває»…

6. Тримайте слово, чітко виконуйте взяті на себе зобов’язання. Така людина завжди викликає повагу і захоплення оточуючих.

7. Допомагайте бідним, інвалідам та калікам. Допомагаючи цим людям, ви зрозумієте, що якщо ви можете комусь допомогти, то ви вже щаслива людина, бо поруч є ті, хто набагато гіршому стані, ніж ви.

8. У безвихідних ситуаціях не впадайте в розпач та істерику. Як каже мій батько: «Безвихідних ситуацій не буває. І навіть якщо вас з’їли – то вас і тоді є два шляхи до виходу…» Насправді варто іноді просто заспокоїтись і подумати, що робити далі. Вихід іноді знаходиться на поверхні, варто тільки подивитися з іншого боку на проблему. Навіть в глухому куті є вихід.

9. Будьте «Надлюдиною». Старайтеся робити в разі потреби більше ніж інші, проявляйте волю і лідерські якості над самим собою. Головний секрет лідера в тому, що він може працювати більше ніж інші в разі потреби і замінити собою будь – кого зі своєї команди. Інші починають наділяти таку людину якостями «надлюдини», «супермена» і підсвідомо захоплюватися нею. А керівництво обов’язково помітить таку людину.

10. Здоровий відпочинок – основа успіху людини. Навіть якщо багато роботи – сон це святе. 7-8 годин на добу людина повинна спати. Медики довели: якщо сон коротший за 7 годин, це веде до передчасного старіння організму. Також не відкладайте відпустку на наступний рік. Кожного року необхідна повноцінна відпустка бажано зі зміною місця знаходження людини. Нові враження знімають стрес. Відключаєте робочі телефони і у подорож… три тижні відпочинку знімуть будь-яке навантаження.

Ось мої правила успіху. Хтось сприйме, хтось розкритикує, але ці правила все одно діють в реальному житті.


07.05.2012 - 12 правил экономии семейного бюджета [5]