Консалтинг

Версія для друку [1] Відіслати другу [2]

 

Як показує світова практика, більшість представників малого, середнього та великого бізнесу обирають обслуговування у спеціалізованих компаніях (консалтингових, аудиторських, юридичних) або залучають незалежних консультантів для покращення ефективності свого функціонування та виведення власного бізнесу на новий якісний рівень.

 

IQholding професійно здійснює свою діяльність на ринку юридичних послуг, фінансового і податкового консалтингу, бізнес-планування інвестиційних проектів, захисту прав інтелектуальної власності, проведення професійних тренінгів та навчань.

 

Послугами наших компаній користуються [3] органи державної влади та місцевого самоврядування, дипломатичні служби, ряд українських та іноземних фірм і представництв, що працюють у сферах: будівництва, фінансів, промислового виробництва, оптово-роздрібної торгівлі, туризму, реклами, перекладу, нерухомості, готельного господарства, громадського харчування тощо.

 

Нам необхідно було декілька років для того, щоб створити корпоративну культуру обслуговування клієнтів та стандарти якості.

 

Ми вирізняємось надійністю, конфіденційністю, здатністю надавати послуги швидко та якісно, чутливо реагувати на потреби клієнтів.

 

 

Ми гарантуємо професіоналізм та якість в обслуговуванні!

 

 

З повагою,

IQholding