Залиште рутину
професіоналам…

Календар

Березень 2019

 
 
 
 
1
Грайливий тренінг "Любовні ігри-2"
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
Терапія поведінкових розладів у дітей до 12 років (1-й день)
 
10
Терапія поведінкових розладів у дітей до 12 років (2-й день)
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 

Фотогалерея


Перейти до галереї

Опитування

Що мотивує Вас відвідувати тренінгові навчання?
Проголосувати архів опитувань

Підписка на розсилку

Статті

28.02.2018
  Міжнародний досвід показує, що важливою складовою конкурентоспроможності національної економіки є підприємництво. Розвиток підприємництва в значній мірі залежить від зовнішнього середовища, в якому зараз відбуваються постійні зрушення.  
30.09.2015
Пишу цю статтю у вигляді відповіді на важливе запитання, яке часто стали задавати наші учасники тренінгів, а саме: що ж таке соціальне партнерство?  
31.08.2015
На тренінгу «Вибір виду діяльності на селі: поради та застереження» ми з учасниками торкнулись важливого питання про підвищення організації якості сервісу послуг на селі. Тож в цій статті мова піде про використання на практиці методики SERVQUAL (service quality - якість сервісу). А саме, яким чином можливо вимірюватиякість при створенні послуги. На практичній вправі учасникам тренінгу було запропоновано розглянути практичне застосування такої методики.  
31.07.2015
Сьогодні спостерігаємо певну активність серед людей, які не чекають кращих змін, а намагаються їх робити самостійно. Таким прикладом може бути розробка та впровадження соціально важливих проектів. Так кількість проектів та програм, які зараз реалізують представники місцевих громад відповідно зросла, але головним питанням залишається їх результативність. Тому у цій статті розглянемо важливу складову будь-якого проекту, а саме те, що стосується індикаторів результативності. Що ж це таке? 
30.06.2015
  Ця стаття допоможе нашим учасникам тренінгів зорієнтуватись щодо визначення основних ресурсів, які можна використовувати у реалізації проектів в рамках соціального підприємництва.   Дуже часто на тренінгах можна почути таку думку, що займатися власною справою вигідно, але чим зайнятися, коли навколо багато соціальних проблем, де взяти на це ресурси або гроші. Очевидно, що рішення цієї проблеми ми можемо відшукати саме у цьому питанні.  
30.06.2015
В продовження теми з розвитку соціального бізнесу в Україні та на чисельні запитання наших учасників тренінгів щодо критеріїв, за якими можна ефективно оцінювати таку діяльність підготував цю статтю.   Розпочнемо розгляд нашої теми з простого запитання, а саме: "Як Ви вважаєте, для чого необхідна оцінка реалізації проекту або систематичної соціальної бізнес-діяльності?"  
29.05.2015
  Пишу цю статтю за результатами участі у науково-практичній студії з питань соціального проектування та з метою надання практичних порад нашим учасникам тренінгів, які вирішили для себе займатися соціальним підприємництвом або брати участь у реалізації соціальних проектів на місцевому рівні.   В рамках розгляду нашої теми хочу не тільки визначити значення та важливість соціального проектування, а й також розглянути та рекомендувати цікаву та достатньо ефективну технологію «Навчання дією», яка використовувалась в ході набуття досвіду учасниками науково-практичної студії.