Залиште рутину
професіоналам…

Календар

Березень 2019

 
 
 
 
1
Грайливий тренінг "Любовні ігри-2"
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
Терапія поведінкових розладів у дітей до 12 років (1-й день)
 
10
Терапія поведінкових розладів у дітей до 12 років (2-й день)
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 

Фотогалерея


Перейти до галереї

Опитування

Що мотивує Вас відвідувати тренінгові навчання?
Проголосувати архів опитувань

Підписка на розсилку

Статті

15.05.2018
  Не секрет, що в зимовий період сільське населення, яке традиційно працює на землі, жаліється на відсутність можливості працювати взимку, так як зимою земля скута кригою і вкрита снігом. Часом зима триває і півроку. Фактично жителі сільської місцевості в такий рік півроку не працюють. Раз  не мають можливості працювати, значить не мають можливості заробляти. Це одна з причин, чому селяни тікають у міста і в селах мало заможних людей. Але зараз ситуація міняється, і є можливість ці зміни прискорити. І це не тільки нетрадиційні ремесла, а й нові технології у сільському господарстві.
03.11.2015
  В статье дается определение и описание деятельности в сфере фриланса, что стала такой популярной в современном мире как вид заработка.   В последнее время все большую популярность приобретает категория людей, называющихся фрилансерами. Кто же это такие и в чем их отличие от других работников? Давайте попробуем разобраться.
25.10.2015
Немає у світі людини, яка хоча б раз у своєму житті  не потрапляла до капкану життєвої кризи. Кризи життя є неминучими, іноді вони є поворотним пунктом життєвого шляху: початком нових звершень або кінцем власних сподівань.  Вчені психологи вважають, що життєві кризи виникають як емоційна реакція людини на загрозливу ситуацію, коли виникають суттєві перешкоди у процесі досягнення життєво важливих цілей, котрі неможливо подолати звичним способом.  
29.09.2015
Ми зустрілися з Юлією Резник на тренінгу в рамках Навчальної програми ПРООН «Розвиток навичок підприємницької діяльності серед ВПО та місцевого населення Донецької та Луганської областей». Відразу підкуповувала цілеспрямованість, позитивний настрій і симпатія. Захотілося більше дізнатися про її справу і надати свою активну допомогу.
13.09.2015
На дану тематику («Люди з обмеженими можливостями в організації. Особливості введення в посаду»,  «Адаптація людей з особливими потребами на робочому місці», «Створення позитивного соціально-психологічного клімату в колективі, в якому працюють люди з особливими потребами») організатори соціальних тренінгів-семінарів – центри зайнятості – запрошують учасників з переліку роботодавців, які мають проблеми із закриттям квоти з осіб з особливими потребами, труднощі з адаптацією працівників даної групи населення, підвищеною плинністю кадрів тощо.
26.05.2015
  В статті розглядаються практичні вирішення питання сприяння працевлаштування чи зайнятості осіб з порушенням розумового розвитку (РР) через соціально-психологічний супровід зі сторони тренерів-праці, волонтерів, фахівців у м. Львові.  
26.05.2015
“Найдите себе работу по душе, и вам не придётся работать ни дня в своей жизни”. Конфуций   Кризис изменил требования работодателей, а у некоторых и подход к подбору нужных им сотрудников. Многие из них используют метод поиска и найма в сети Интернет, равно, как и сами соискатели в полную силу пользуются этой возможностью для поиска работы. В настоящее время найти реальную, интересную, работу на дому достаточно просто, было бы желание.