Залиште рутину
професіоналам…

Календар

Березень 2019

 
 
 
 
1
Грайливий тренінг "Любовні ігри-2"
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
Терапія поведінкових розладів у дітей до 12 років (1-й день)
 
10
Терапія поведінкових розладів у дітей до 12 років (2-й день)
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 

Фотогалерея


Перейти до галереї

Опитування

Що мотивує Вас відвідувати тренінгові навчання?
Проголосувати архів опитувань

Підписка на розсилку

Статті

12.11.2015
Бути ефективним керівником –  важке завдання, і, на жаль, не кожен з ним справляться. Ключова задача справжнього керівника колективу полягає у тому, щоб збільшити продуктивність як окремого співробітника, так і всієї команди в цілому. Нижче ми розглянемо 9 ключових правил, які повинні стати заповідями для будь кого, хто хоче стати успішним керівником.
17.09.2015
  Коучинг (англ. coaching) — метод консалтинга и тренинга, в процессе которого человек, называющийся «коуч», помогает обучающемуся достичь некой жизненной или профессиональной цели. В отличие от менторства, коучинг сфокусирован на достижении чётко определённых целей вместо общего развития.  
20.08.2015
«Кто мудр? Тот, кто учиться у всех и каждого. Кто силен? Тот, кто обуздал свои страсти. Кто богат? Тот, кто доволен судьбой. Кому это надо? Никому». Бенджамин Франклин   Согласно классическим учениям и популярным руководствам по менеджменту,Идеальный  Менеджер должен быть знающим, целеустремленным, дотошным, методичным и расторопным. Он организован, рационален и рассудителен.  ОН-  наделенный харизмой продавец, который готов идти на риск и приветствует преобразования. Он отзывчив и чуток к потребностям других людей.
31.07.2015
Сьогодні, в час, коли криза не сприяє росту кількості нових робочих місць на ринку праці, а  кількість пошукачів в багато разів перевищує кількість вакансій, підприємці надалі відчувають потребу у вмотивованому та якісному людському ресурсі. Тому так важливо вже саме на стадії підбору персоналу виявити види особистих мотивів, які спонукають здобувача виконувати свою роботу з найбільшою ефективністю, а також визначити можливі демотиватори та часовий проміжок, по закінченню якого потенційний кандидат може втратити інтерес до виконуваної роботи.  
15.07.2015
У вересні 1911 року академік І.П. Павлов читав студентам військово-медичної  академії лекцію з дивною назвою «Про самогубства», де прозвучали наступні його слова «…Щоразу, коли у людини, немає ніякої справи, вона переживає стан нудьги, не цікавості до життя. І навпаки, яке цікаве життя, коли у людини є якась мета, вона зайнята улюбленою справою».  
30.04.2015
В цій статті хочу поділитись досвідом з ефективного соціального  проектного менеджменту та відповісти на три головні запитання учасників тренінгів, які найчастіше вони нам задають, а саме: що головне треба знати про соціальний проектний менеджмент, структуру проектів та можливі джерела підтримки.  
26.03.2015
                            (Системно-феноменологический подход  по Берту Хеллингеру)   Каждый руководитель организации хочет, чтобы его компания процветала, была достойным местом, объединяющим  команду единомышленников, была узнаваемой на рынке и ее продукты или услуги были всегда востребованы и любимы. Но, как этого добиться?