Залиште рутину
професіоналам…

Календар

Березень 2019

 
 
 
 
1
Грайливий тренінг "Любовні ігри-2"
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
Терапія поведінкових розладів у дітей до 12 років (1-й день)
 
10
Терапія поведінкових розладів у дітей до 12 років (2-й день)
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 

Фотогалерея


Перейти до галереї

Опитування

Що мотивує Вас відвідувати тренінгові навчання?
Проголосувати архів опитувань

Підписка на розсилку

Статті

25.05.2016
Управління кадровим потенціалом в сфері охорони здоров'я є на сьогодні надзвичайно важливим, адже ефективне, грамотне управління медичною організацією неможливе без забезпечення якості медичних послуг. Критичності цьому питанню додає той факт, що   медпрацівники та пацієнти оцінюють якісну медичну послугу по-різному.
25.11.2015
Багато хто чув і знає про унікальний інструмент особистісного і бізнес розвитку – коучинг. Про особливість і можливості цього методу пишуть не лише закордонні спеціалісти (Джозеф О ‘Коннор та  Андреа Лейджес ),  а й наші українські відомі коучі-практики. Та, попри не аби яку популярність даного інструменту і його дієвість, далеко не кожен навіть успішний підприємець може дозволити собі регулярно користуватись послугами особистого тренера.
24.11.2015
На полноформатном тренинге не обойтись без различных двигательных упражнений и игр, являющихся для тренера удобным инструментом, который часто недооценивают. С помощью «рухавки» можно настроиться на работу или, наоборот, снять напряжение и расслабить участников. Можно быстро сократить психологическую дистанцию между людьми на этапе знакомства. Также подобные методики помогают наладить взаимодействие участников перед выполнением групповых заданий и способствуют развитию групповой динамики, позволяют разнообразить программу тренинга и эмоционально насытить его.
12.11.2015
Анотація: Наставництво один з найстаріших та ефективних методів введення до роботи нового працівника. В статті буде розкриті етапи, які повині пройти наставник та учень.
30.06.2015
Життя – як їзда на велосипеді.  Щоб зберігати рівновагу, ти повинен рухатись. Альберт Ейнштейн   Колись мій тато мені казав, що вчитися потрібно все життя. Я тоді ще так недовірливо поглянула на нього і подумала, ну так, тільки-но я закінчу цю школу, а пізніше - хай тільки я здам цей останній екзамен в універі… все, вчитися ніколи і нізащо! Але пройшли роки і світ навколо змінився.  
23.05.2015
  Навряд чи комусь спаде на думку поставити непідготовлену  людину до верстата  або  лікувати  без належної освіти, знань та навичок і сказати «Давай, працюй!». Адже до будь-якої конкретної діяльності спочатку потрібно підготуватись, навчитись певним прийомам праці, мати певні знання в цій сфері, а вже тоді очікувати і вимагати конкретних результатів.                                                           
26.04.2015
Останнім часом все більше батьків з Україні відсилають своїх дітей навчатися за кордон. Перевагу віддають в основному країнам-сусідам – Польщі, Чехії, Німеччині. Основною метою стає не тільки отримати конкурентоспроможний диплом, але і в перспективі – робоче місце. Розглянемо найбільш реальні варіанти навчання за кордоном на сьогодні.