Блоги

Версія для друку [3] Відіслати другу [4] 30.09.2015 18:19  Стець Надія [5]

Проективний тест "Хазяїн своєї долі".

Інструкція.
Уважно подивіться на цей малюнок. Перед вами частина кімнати, і вам доведеться взяти на себе роль дизайнера, художника-оформлювача, маляра, штукатура і т. д.

Ваше завдання - надати цій кімнаті жилого вигляду. Також подбайте про шпалери!

Стимульний матеріал

Ключ до тесту, інтерпретація.

Для початкуподивіться на двері і вікно. На цьому малюнку вони зображені з явним порушенням перспективи. Дуже показовий момент: якщо ви спробували вирівняти вікно і двері, то це говорить про ваше прагнення контролювати все, що відбувається у вашому житті. Ви любите бути в курсі всіх подій, вам це необхідно для того, щоб відчувати себе щасливим. Ви волієте самі все перевірити.

Якщо ж ви залишили двері і вікно без змін, то це означає, що ви приймаєте життя таким, яким воно є. Ви терпляче, без скарг на долю, куєте своє щастя.
Якщо ви намалювали на стіні ще одне вікно, то це говорить про вашу підвищену потребу в спілкуванні, ви не можете жити поза суспільством.

Якщо це вікно займає більше половини стіни, то для вас важливо, що подумають інші.
Якщо ви прикрасили підлогу килимом або ретельно вималювали на ній паркет чи лінолеум, то це говорить про ваше яскраво виражене прагнення до незалежності. Ви цінуєте у всьому ґрунтовність і розум та твердо стоїте на землі.

Якщо ви намалювали в кімнаті додаткові предмети (меблі, посуд), то це означає, що ви самі творите свою долю. Ви вірите в щасливий випадок, проте розумієте, що під лежачий камінь вода не тече. Ваш життєвий принцип - закидати вудки на всі боки, щоб збільшити ймовірність клювання.

Особливу увагу слід приділити шпалерам або їх відсутності. Якщо ви зафарбували стіни суцільним кольором, то це говорить про те, що вам треба приділяти більше уваги сприятливим можливостям, які з'являються в полі вашого зору. А вони з'являються, не сумнівайтеся!

Якщо вистаранно покрили стіни шпалерами з дрібним малюнком, то це означає, що ви акуратні, пунктуальні, відповідальні. Великий малюнок на шпалерах говорить про те, що ви справжній бунтар, не згодні миритися з тим що є, і обов'язково знайдете (або вже знайшли) свій шлях. Ваша наполегливість і завзятість приведуть вас до успіху.


25.06.2019 - Досвід кандидата у рекрутинговій стратегії компанії. [6]

28.02.2018 - Навчання сорокарічних. Коли починати хвилюватися за свою кар’єру? [7]

30.10.2015 - Тест для определение ведущей репрезентативной системы [8]

31.08.2015 - Як бійцю допомогти товаришу подолати важкі симптоми постстресового стану [9]

30.06.2015 - Проективна методика виявлення ставлення до праці [10]