У попередній статті «Куди інвестувати гроші?» було розглянуто декілька варіантів того куди рекомендують вкладати фінансові ресурси відомі світові бізнесмени. Нагадаю, в перелік потрапили цінні метали, харчова промисловість, новітні технології, нерухомість та цінні папери.
Що ж, якщо інвестування в цінні метали є достатньо простою та доступною процедурою навіть для пересічного українця, то з іншими сферами все трохи складніше. Тим не менш, це тільки на перший погляд, адже як то кажуть, той хто шукає – обов’язково знайде. Тому, спробуємо привести декілька прикладів того, як і куди можна вкласти навіть невелику суму коштів в харчову промисловість та цінні папери.
Харчова промисловість.
Якщо у вас немає декілька зайвих мільйонів доларів для розробки нового виду кетчупу, бутербродів, чи сорту пшениці, то не слід впадати у відчай. Адже наразі одним з дуже популярних напрямків в харчовій промисловості є так звана «органічна їжа», яка має свої особливості. По перше, тут зовсім інші об’єми, і «більше» в цьому випадку зовсім не означає «краще», тоді як «менше» коштує «дорожче» для покупця. Іншими словами кажучи, якщо ви бажаєте вкласти гроші в якесь невеличке господарство, яке продукує органічну їжу, то слід обирати не за об’ємами, а за іншими показниками (місцезнаходження, екологія району, і т.д.).
Що ж стосується того, у що саме ви можете вкласти свої кошти в даному випадку, то це може бути як одна курка, яйця якої ви зможете споживати самостійно, чи продавати знайомим, так і окреме невелике господарство, продукцію якого можна розповсюджувати як серед знайомих, і так і через полиці магазинів. Існує практика коли декілька сімей вкладають кошти в одне господарство, проте в такому випадку скоріш за все майже вся продукція буде «проїдатись» в прямому розумінні цього слова.
При цьому пам’ятайте, успішність такої справи, або ж величина прибутків буде залежати як від вашого вміння організовувати, так і від вмінь та навичок відповідальної за господарство людини/людей.
Цінні папери.
Аби вкладати кошти в цінні папери відомих, і не дуже, компаній, в першу чергу треба як мінімум володіти базовими знаннями поводження на фондовій біржі. Що ж стосується технічної та фінансової сторони справи, то тут все не так вже й важко. Провівши невеличке дослідження, можу сказати, що інструменти за допомогою яких можна з домашнього комп’ютера виконувати операції по купівлі/продажу акцій навіть найвідоміших у світі корпорацій – є, принаймні один це точно.
Якщо є велике бажання, то знайти його не складно, проте слід пам’ятати, що мінімальна сума з якою вам дозволять вийти на ринок – 10 000 доларів. Якщо враховувати що багато акцій великих компаній коштують в діапазоні від 100 і до 500 у. о., то це не така вже й багато. Що ж стосується технічної сторони справи, то фінансова установа яка надає подібну послугу пропонує досить потужну підтримку клієнтам, і допомагає в освоєнні платформи, а також при виникненні різних ситуацій.
Таким чином, теоретично маючи «зайвих» 10 000 доларів і більше, можна спробувати вкласти їх в акції якоїсь однієї, або ж декількох компаній, і чекати часів коли вони зростуть в ціні.
Що ж, ось такі от два, діаметрально протилежні варіанти для тих хто шукає куди вкласти гроші. Проте, звичайно, що це не все, і можна знайти ще багато інших різних варіантів, було би бажання. Вирішувати вам!
07.03.2013 - З 8 березня дорогі колежанки!
02.12.2012 - Перші підсумки 2012-го
29.08.2012 - Адаптуємось після відпустки
07.08.2012 - Ще одне джерело, звідки можна брати енергію
28.06.2012 - Чим себе зайняти в дорозі?
у нас есть ограничения по поводу размещения рекламы в статьях, поэтому я не указывал названия структуры. Могу лишь сказать , что я рассматривал вариант когда посредником выступает филиал одного из Датских банков в России. Вопрос доверия индивидуален, но отзывов негативных не нашел.
Инструмент - платформа для вашего ПК, с помощью которой можно осуществлять операции.
Про ценные бумаги статья не о чём. Гражданин Украины имеет право осуществлять инвестиции в ценные бумаги зарубежом, только после получения индивидуальной лицензии НБУ. Единственный способ это через посредническую структуру которой переправите деньги на какой-нибудь Кипр, вопрос гарантий и доверия таким структурам.
Про какой инструмент ведёт речь автор мне не понятно.
По моему суб. мнению если пишешь статью о инвестициях надо сначала узнать кто? уже так зарабатывает, сколько? где? как?. Если не дать ответ на эти вопросы, о чём тогда говорить.
Додати новий коментар