Статті автора
В античній максимі, винесеній в заголовок, є ще й таке трактування “Диявол ховається в деталях”. Дехто в дорогому костюмі і годиннику вартістю автомобіля, може мати в пасиві розбій і перспективу вечір зустріти в камері попереднього ув’язнення. Просто ці деталі ним не афішуються, а часто взагалі приховуються. Хоча вони й є тією істиною, а сам костюм з годинником – тільки ширма, що нічого не означає. Ця аналогія спала мені на думку після почутої історії, котра є певним діагнозом стану нашого суспільства.
Син чоловіка, котрому я в суді допоміг поновитися на роботі, влаштувався в супермаркет на роботу. Властиво він не зовсім влаштувався, а був прийнятий на випробувальний термін (у всякому разі про це його поінформували). Загалом сама ситуація виглядає дивно, коли потрібен аж випробувальний термін, для того щоб з’ясувати, чи молодий хлопець може возити возики. Але тоді він не звернув увагу на такі деталі, як і на те, чому ж не дають підписувати ніяких паперів. Далі почалися трудові будні, котрі розтягнулися на півтори місяці майже без вихідних. Гадаю кожному зрозуміло, як він весь цей час старався сподобатися “роботодавцю”. Як тільки почав цікавитися оплатою, то виявилось, що він не підходить під якісь їхні стандарти.
Коли до мене звернулися за юридичною допомогою, я відразу зрозумів, що його просто використали. Жодних документів з їхніми підписами-печатками в нього не було і відповідно позиватися до суду без доказової бази марно.
Правда був ще останній шанс. Для цього потрібно було бодай одного-двох працівників котрі б підтвердили в суді все про що йшлося вище. Таких людей не виявилося. Чи може просто людей там не виявилося…
P.S.Тепер кілька порад молодим людям, як відразу розпізнати недобросовісного роботодавця. Процедурі працевлаштування має передувати ваша письмова заява. До слова, вона пишеться на ім’я керівника, тож тепер воно стане вам відоме. До заяви роботодавець має право вимагати документи, що засвідчують Вашу особу, освіту, номер ідентифікаційного коду, та, при необхідності, медичну довідку. Якщо ж це все нікого не цікавить, то й платити вам, швидше за все, не збираються. Лише після узгодження вищевказаних моментів можна переходити і до самої процедури працевлаштування, але про це в іншому дописі.
13.02.2013 - Про жабку в молоці
23.10.2012 - Країна зайвих людей
Додати новий коментар