Робота тренера включає розуміннятакого поняття, як втрати. Вони можуть бути як матеріальні, так і моральні. Один із найбільш яскравих показників цієї проблеми - це марна витрата часу. Коли їдеш протягом години в якийсь із районних центрів на тренінг, така втрата не є сильно відчутною. У Закарпатської області є район, який від Ужгорода віддалений на 6 годин їзди, і то, якщо пощастить:)
Але не про це мова. Як 12 годин дороги та очікування автобуса перетворити в корисно проведений час?
Варіант 1. Сон в дорозі. Перші місяці я саме так і робив. Але все одно стільки спати не вийде. Тому...
Варіант 2. Читати книгу. Без різниці суттєвої, чи це електронна книга, чи звичайна. Зайвої інформації не буває. Я на кожному тренінгу наголошую на важливості постійного навчання. Ми не можемо бути винятком. Та й потім, ми ж так мало знаємо про світ! Стільки нового і незвіданого! Люблю мотивуватися своїми гуртківцями з туризму, які завжди ставлять питання про колір трави і неба, чому так, а не інакше, що є на-най-най у світі і тому подібне. Ну або ж...
Варіант 3. Вдосконалюйтесь. Давно хотіли прослухати якийсь із тренінгів, але не знаходите часу? Зробіть це в дорозі.
Варіант 4. Дивіться фільми. Візуалізація - це розвантаження мозку на одну функцію в порівнянні з читанням, наприклад. У мене друг є прихильником коміксів. Я кажу, що комікси притупляють, бо мозок не працює, а він заперечує і каже, що це - хороший інструмент для відпочинку та розвантаження.
Варіант 5. Ведіть щоденник. Цікаво буде вам особисто, і вашим нащадкам знати, чим ви займалися колись.
Насолоджуйтесь!
31.03.2015 - Життя без кордонів. Об’єднання зусиль
10.12.2014 - Декілька правил щодо написання резюме
10.07.2014 - Як знайти відповіді на запитання?
14.05.2014 - Хочеш бути успішним – відповідай вимогам часу!
11.03.2014 - Що відбувається у тренера?
Додати новий коментар