Скажіть, будь ласка, які є підстави для не прийняття податкової звітності? Таке питання ставлять учасники тренінгів – роботодавці. І дійсно чи існують такі проблеми у підприємництві? Так, слід констатувати - цей факт має місце з різних причин. Чинне законодавство України визначає порядок складання звітності і надання її контролюючому органу.
Реформи, які втілюються в роботі з платниками податків, спрямовані на комп’ютерну обробку податкової звітності. 31 грудня 2008 року Державна податкова адміністрація України видала Наказ №827 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо централізованого приймання та комп’ютерної обробки податкової звітності платників податків в ОДПС України» підставою про невизнання податкової звітності є:
Саме у таких випадках працівники підрозділів ведення та захисту податкової звітності повинні в усній формі попередити платника податків про виявлені недоліки і наслідки прийняття органами ДПС такої податкової звітності, і запропонувати надати нову, оформлену належним чином. І якщо суб’єкт підприємницької діяльності адекватно не відреагує на ці зауваження, то після протермінування приймання звітності, отримає письмову відповідь, що «Ваша» звітність вважається не прийнятою. Тоді до суб’єкта підприємницької діяльності будуть застосовані санкції визначені податковим кодексом України.
15.11.2015 - Единый порядок оформления результатов документальных проверок
13.10.2015 - Применение POS-терминала обязывает проводить расчетные операции через РРО
21.09.2015 - Чи законно виплачувати заробітну плату за рахунок готівки?
30.08.2015 - По фіскальному чеку можемо перевірити легальність касового апарату
20.08.2015 - Арендные операции
14.07.2015 - Обеспечение прав и свобод переселенцев
Додати новий коментар